Organizujesz wydarzenie o charakterze masowym? Musisz zadbać o odpowiednie zaplecze sanitarne. Bez tego żadna impreza, wycieczka lub inne wydarzenie nie może się odbyć. Jedną z propozycji jest toaleta sześciopisuarowa, która znajduje coraz większe grono zwolenników.

Jedna kabina, niewielka powierzchnia

Zaletą toalety sześciopisuarowe jest to, że zajmuje ono stosunkowo niewiele miejsca. Na niedużej przestrzeni jest rozmieszczonych aż 6 pisuarów. Dzięki temu nie trzeba wydzielać dużej strefy na zaplecze sanitarne. W standardowym wyposażeniu znajdują się dwa zbiorniki pisuarowe, drzwi o zamkniętym profilu, a także półprzezroczysty dach. Przeciwpoślizgowa podłoga zapobiega upadkom i wpływa na komfort korzystania.

Nie wiesz co wybrać? Pomożemy ci

Sanitariaty trzeba odpowiednio dobrać. Ich różnorodność należy dopasować do specyfiki danego wydarzenia, ilości osób, a także lokalizacji. Nasza firma od lat dostarcza rozwiązań sanitarnych. Mamy bogate doświadczenie. Wiemy, jakie sanitariaty najlepiej się sprawdzą. Toalety sześciopisuarowe najczęściej łączy się z tradycyjnymi toaletami przenośnymi. Samo załatwienie ubikacji i kontenerów nie jest trudne. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się wszystkim od A do Z. Dostarczymy produkt we wskazane miejsce, a po zakończeniu wydarzenia, odbierzemy go.

Dlaczego warto nam zaufać?

Toalety przenośne, które dostarczamy są bardzo dobrej jakości. Wykonanie z materiałów wysokiej klasy zapewnia na komfort użytkowania. Dbamy o higienę. Zanim dostarczymy modele na miejsce, odkażamy je, a także stosujemy środki neutralizujące zapach. W ten sposób zapewniamy wysoki standard usług i poprawiamy komfort użytkowania. To jest nasz priorytet.

Toaleta szcściopisuarowa – parametry techniczne

  • szerokość: 1970 mm
  • wysokość: 2300 mm
  • głębokość: 1970 mm
  • waga: 153 kg
  • pojemność zbiorników na fekalia: 2×240 l
Toaleta sześciopisuarowa