Toaleta przenośna z podłączaniem do sieci wod-kan pozwala uzyskać warunki porównywalne do tych w domu. Ceramiczna armatura łazienkowa i dodatkowe udogodnienie sprawiają, że to rozwiązanie wybierają organizatorzy imprez lub budów, którzy mają duże wymagania.

Funkcjonalność i wygoda korzystania

Toaleta przenośna z podłączaniem do sieci wod-kan wyróżniają się bogatym wyposażeniem standardowym. Umywalka i muszla z dolnopłukiem są wykonane z ceramiki. Dzięki temu można tym sposobem uzyskać warunki prawie jak w domu. Poza tym znacznie łatwiej jest utrzymać te elementy w czystości. Wentylacja grawitacyjna zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów wewnątrz, a antypoślizgowa podłoga zapobiega poślizgnięciom. Ma to bardzo duże znacznie, bo wiele imprezę odbywa się w porach wieczornych, kiedy jest już dość ciemno i bardzo łatwo można stracić równowagę. Pojemniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe poprawiają funkcjonalność korzystanie z toalet. Nie bez znaczenie jest także półprzezroczysty dach, który nie zaciemnia całkowicie pomieszczenia.

Wyposażenie dla bardziej wymagających

Oprócz standardowego wyposażenia  można skorzystać z dodatkowych opcji, jak np. lustra. Dzięki temu będzie się można nie tylko załatwić, ale również poprawić makijaż co dla wielu pań ma spore znacznie. Dodatkowo warto zaopatrzyć się na dozownik mydła w płynie. Pomocne może być także oświetlenie. Korzystanie z toalety jest przez to dużo łatwiejsze zwłaszcza wieczorem lub wczesny rankiem, kiedy na zewnątrz jest ponuro i nawet półprzezroczysty dach nie zapewni dobrej widoczności.

Parametry techniczne

szerokość: 1120 mm
wysokość: 2300 mm
głębokość: 1120 mm
przyłącze kanalizacji: 110 mm
przyłącze wodne: ½ cala
waga: 105 kg

Toaleta przenośna z podłączaniem do sieci wod-kan