Organizujesz imprezę plenerową i potrzebujesz toalety przenośnej? Jeśli jej uczestnicy są wymagający, to idealnie sprawdzi się wersja VIP. Łączy ona ekskluzywność i elegancję z niskimi kosztami użytkowania oraz wygodą.

Może stanąć w każdym miejscu

Toaleta przenośna VIP jest wygodna dla organizatora, ponieważ może ją postawić w dowolnym miejscu. Nie wymaga żadnych przyłączy, ważne, żeby ustawiona została na płaskiej powierzchni, dzięki czemu będzie stabilna. Poza tym nie zajmuje dużo miejsca, a mimo wszyscy, użytkownicy mogą z niej swobodnie korzystać. Toaleta posiada drzwi o profilu zamkniętym, przeciwpoślizgową podłogę oraz półprzezroczysty dach, poza tym została wyposażona w dwa niezależne systemy wentylacji. Oprócz deski sedesowej, dla mężczyzn znajduje się w niej również pisuar. Dla wygody użytkowników oraz osób chcących skorzystać, zamek został wyposażony w funkcję informowania czy jest wolne, czy zajęte.

Użytkownik ma w niej wszystko

Toaleta przenośna VIP jest wygodna dla użytkowników, ponieważ posiada wszystko, co normalna toaleta w budynku. Znajdziemy w niej pojemnik na dwie rolki papieru, umywalkę o pojemności 38 litrów, podajnik do ręczników papierowych oraz dozownik na mydło w płynie. Poza tym, jest na tyle przestrzenna, że można się w niej swobodnie ubrać. Na życzenie klienta pomieszczenie może zostać wyposażone również w dodatkowe oświetlenie.

Parametry techniczne:

szerokość: 1120 mm
wysokość: 2260 mm
głębokość: 1220 mm
waga: 105kg
pojemność zbiornika: 265 l

Toaleta przenośna VIP