Dostęp do toalety wymagany jest na placu budowy czy na każdej plenerowej imprezie. Dla tych, którzy nie mają możliwości udostępnienia stacjonarnych toalet, mamy propozycję w postaci toalety przenośnej Standard.

Zajmuje mało przestrzeni

Przede wszystkim toaleta przenośna Standard ma jedną dużą zaletę, nie zajmuje dużo miejsca. Jest za to optymalnie zagospodarowana, a armatura, w którą została wyposażona, bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Oprócz tego, jest na tyle przestrzenna, że można się w niej swobodnie ubrać, dzięki czemu jest też funkcjonalna oraz wygodna. Posiada drzwi o profilu zamkniętym, półprzezroczysty dach oraz podłogę przeciwpoślizgową, dzięki której kabina jest również bezpieczna. Oprócz tego producent zadbał o dwa niezależne systemy wentylacji oraz pisuar. W standardowym wyposażeniu znajduje się jeszcze zamek z informacją o tym czy kabina jest zajęta oraz pojemnik na dwie rolki papieru.

Możliwość doposażenia

Toaleta przenośna Standard ma możliwość również doposażenia w najpotrzebniejsze rzeczy. W środku może więc znajdować się umywalka oraz dozownik środka dezynfekcyjnego i na płyn do mycia naczyń, podajnik ręczników papierowych oraz jednorazowych nakładek higienicznych. Oprócz tego klient może zażyczyć sobie również oświetlenie, a także kosz na śmieci. Toaletę można łatwo ustawić, nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu nie będzie przeszkadzać. Jest również łatwa do utrzymania w czystości.

Parametry techniczne:

szerokość: 1120 mm
wysokość: 2260 mm
głębokość: 1220 mm
waga: 75kg
pojemność zbiornika: 265 l

Toaleta przenośna Standard