Zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego jest niezmiernie ważne, ale trzeba je dopasować do specyfiki imprezy, a także jej uczestników. Dla wymagających doskonałą propozycją będzie toaleta przenośna Lux. Jej wykorzystanie to komfort użytkowania, a także zapewnienie warunków intymnych.

Dlaczego warto zainwestować w toaletę przenośną Lux?

Toalety z serii Lux to rozwiązanie, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Dwa niezależne systemy wentylacji zapewniają stałą cyrkulacje świeżego powietrza wewnątrz kabiny. Przeciwpoślizgowa podłoga to duże udogodnienie. Drzwi o profilu zamkniętym, a także półprzezroczysty dach wpływają na maksymalną intymność. Umywalka  z pojemnym zbiornikiem, a także dozowniki na mydła i system spłukujący to maksymalny poziom wygody. Wykonanie muszli ustępowej oraz umywalki ze stali nierdzewnej wpływa na wyjątkowy wygląd. Dodatkowo oświetlenie z akumulatora słonecznego poprawia komfort korzystania.

Solidne i trwałe

Oferowane przez nas sanitariaty są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. To sprawia, że są niezwykle solidne i wyjątkowo trwałe. Zastosowanie wysokiej klasy tworzywa sztucznego powoduje, że toalety są niezmiernie estetyczne i dobrze się prezentują, pomimo upływu czasu. Są też łatwe w czyszczeniu.

Dlaczego my?

Mamy doświadczenie w realizowaniu tego typu zleceń. Pomożemy dobrać odpowiednie produkty w zależności od indywidualnych preferencji, a także charakteru wydarzenia. Dużą wagę przywiązujemy do higieny. Stosujemy środki dezynfekujące i neutralizujące zapach. Dzięki temu dostarczamy czyste i higieniczne toalety.

Parametry techniczne:
•    szerokość: 1330 mm
•    wysokość: 2310 mm
•    głębokość: 1220 mm
•    waga: 135kg
•    pojemność zbiornika na fekalia: 200 l.

Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami.

Toaleta przenośna Lux